Institut Kérastase Paris

Libor Šula The Salon je jediným salonem v České republice, ve kterém je zastoupen Institut Kérastase Paris, nabízející ucelený koncept péče o vlasy a vlasovou pokožku. V neopakovatelné atmosféře, prostřednictvím špičkově vyškolených poradců Kérastase zde probíhají tzv. Obřady Kérastase. Neboli speciální programy šité na míru konkrétnímu typu vlasů a aktuálnímu problému s nimi. Ošetření je určeno pro každého, kdo touží po krásných a zdravých vlasech, ale také po celkovém uvolnění a harmonii.

Spojuje se zde fyzická a duševní pohoda, stejně jako v lázních nebo v kosmetickém salonu. Provádí se totiž cílená masáž vlasové pokožky stimulací svalů, nervů, krevního oběhu a lymfy, spolu s aplikací koncentrované péče, o níž rozhodne kadeřník – poradce Kérastase na základě vstupní profesionální diagnózy.

Obřady Kérastase

  • Relaxační (60min): Po masáži a šamponové lázni vlasy dostávají intenzivní péči, která proniká, pramen po prameni, do jejich nitra.
  • Intenzivní (90min): Tato varianta dopřeje revitalizaci vlasům i vlasové pokožce díky profesionálním hmatům, stimulujícím životně důležité funkce těla.
  • Luxusní (120min): Neboli rozmazlující obřad přípravkem Chronologiste, který je spojením více technologií Kérastase. Po diagnostice následuje šamponová lázeň a masáž s pomocí dvou namíchaných složek - mimetických kaviárových perel a krému Chronologiste.

* Všechny Obřady Kérastase zahrnují kromě péče také foukanou a finální styling.