Legenda pokračuje

středa, 18 červen 2014

Po uvedení veleúspěšného, dnes již ikonického, výživného oleje na vlasy Elixir Ultime, představuje značka Kérastase dalšího člena ze stejné rodiny - tentokrát ve formě krému – Elixir Ultime Créme Fine.
Dokonalost Elixiru zůstává, lehkost hedvábí přichází…

Elixir Ultime Créme Fine  se velice rychle vstřebává, vlasy patřičně vyživí, dodá jim delikátní lesk, hebkost, ochranu a posílení, ale přitom je nijak nezatíží. Díky svým všestranným schopnostem se přizpůsobí potřebám každého typu vlasu, a to aniž by bylo k aplikaci zapotřebí více, než velikosti lískového oříšku. Navíc lze přípravek používat několika různými způsoby:

 

 

  1. Před mytím: Nanesení krému do suchých vlasů a vlasové pokožky a poté umytí šamponovou lázní, pomáhá odstranit nečistoty a dodává hloubkovou výživu, hebkost a lesk bez zatížení.
  2. Jako intenzivní péče: Pokud mají prameny dostat maximum výživy, stačí do ručníkem vysušených délek a konečků přípravek rovnoměrně nanést, neoplachovat a upravit jako obvykle.
  3. Před foukáním: 1-2 oříšky do délek a konečků před vysoušením vlasy vyživí a usnadní jejich úpravu.
  4. Jako finální péče: K zahalení vlasů do oslnivého lesku a sjednocení po celé jejich délce, pomůže menší oříšek krému.
  5. Během dne: Nepoddajné či suché vlasy, které potřebují dodatečnou kontrolu a výživu, ocení polovinu až jeden oříšek krému, kdykoli v průběhu dne.

A co za excelentními výsledky Elixir Ultime Créme Fine vlastně stojí? Především spojení účinných extraktů z gardénie tahitské (známé pro své regenerační a zvláčňující účinky) a granátového jablka z Číny (přezdívaného jako “božské ovoce” - díky silným antioxidačním vlastnostem chrání vlasové vlákno vůči nepříznivým vlivům zvnějšku a oživuje barvu).

Výsledky:

  • vlasy jsou lehké a nezatížené
  • vlasy jsou na dotek hebké
  • vlasy jsou vyživené a chráněné před negativními vlivy zvnějšku
  • vlasy jsou oslnivě lesklé

Cena: 750 Kč