Tomáš Vegh

tomasvegh resizeCo pro mě znamená pracovat pod značkou Libor Šula The Salon?
Pro mě je to práce snů. Jistota a štěstí, volnost, seberealizace. Práce v luxusním a krásném prostředí, v němž zároveň panuje pohoda. Jsem člověk, který si hodně zakládá na atmosféře salonu a tohle je pro mě ’happy place‘, kam se rád vracím. Musím říct, že až tady jsem si začal věřit. Salon takové kvality by totiž nezaměstnával špatné kadeřníky.

Čím bych byl, kdybych nebyl kadeřníkem?
Nejspíš tanečníkem. I když kadeřníkem jsem chtěl být od malička. Pamatuju si na časy, kdy jsem doma barvil mamku, babičku, tetu a barva byla úplně všude...

libor sula small

Jak Tomáše vidí Libor?

„Tom přišel žádat o práci s tím, že by chtěl začít na nejnižší možné pozici, že sice nemůže mnoho nabídnout, ale že moc chce… Ten kluk si vůbec neuvědomil, kolik mi toho ve skutečnosti nabídl! Jeho upřímnost mě úplně odzbrojila. Byl jeden z prvních, kdo se ptal, co od něj očekávám a kdo slíbil, že udělá maximum, aby se tomu přiblížil. Je to necelý rok a ten krásný, milý kluk plní vše do posledního puntíku! Z nesmělého juniora se vyklubal fantastický kadeřník s příjemnou hladinou sebevědomí, úžasným servisem a absolutním citem pro značku. Pro mě Tomáš v tuto chvíli patří mezi jednoho z nejlepších mladých kadeřníku na české scéně.”