David Klíč

David KlicCo pro mě znamená pracovat pod značkou Libor Šula The Salon?
Pro mě to představuje určitý klid, taky skvělý kolektiv a možnost chodit do práce s radostí. Zároveň to ale znamená udržet si profesionalitu a dělat svou práci na sto procent nebo i na víc.

Čím bych byl, kdybych nebyl kadeřníkem?
Baví mě vaření, proto bych byl asi šéfkuchařem. Taky mám rád filmy, takže by to mohla být nějaká práce u filmu, nebo v oblasti interiérového designu. Rozhodně by se to stále pohybovalo v “umělecké branži”. Maximálně mě ale naplňuje práce se zvířaty, takže bych si dokázal představit i realizaci v tomto odvětví.

libor sula small

Jak Davida vidí Libor?

„David mi jednoho dne napsal, zda bych nešel na kafe a já po tom, co jsem si zjistil, že je to opravdu heterosexuální chlapec, jsem setkání rád zrealizoval. Netušil jsem, že me čeká pět hodin fantastické konverzace. Jeho pokora, sebevědomí, přehled, ostrý úsudek a schopnost rozlišovat dobré od shnilého, mě absolutně odzbrojily! Věděl, co chce a co mi jako značce může nabídnout. Včetně - v dnešní době nejdůležitější - upřímnosti a lidské dospělosti. Když jsem mezi řečí poslouchal o jeho Janičce, která je neskutečná žena a fantastická máma třech dětí, krásná, hodná a taky kadeřnice, uvědomil jsem si, že se vlastně nemůžou z logistického hlediska rozdělit. A proto pracují se mnou v tandemu. Koukat na Davida při práci je koncert. Pomalé pohyby, bezchybné rozdělení pěšinek, do detailu propracované střihy, barvy a zvláště melíry jako od sluníčka,… Není nad pocit, že i tu nejnáročnější klientku, můžu bez nejmenšího zaváhání nechat v Davidově režii!”