Nikol Míčová

nikol micova 18 Co pro mě znamená pracovat pod značkou Libor Šula The Salon?
Znamená to pro mě neuvěřitelnou pohodu a možnost být kreativní, vyvíjet se dál a hlavně být sama sebou. V salonu je skvělý kolektiv a ten nejlepší šéf.
Čím bych byla, kdybych nebyla kadeřnicí?
Původně jsem chtěla být tanečnicí. Ale dnes bych asi spojila kadeřnictví s bistrem a klientům bych i něco dobrého uvařila.

soon-stamp
libor sula small

Jak Nikol vidí Libor?

„Když jsem viděl tuhle holku poprvé, spadla mi brada. Bylo to v Řecku. Bylo něco kolem deváté večer, nebe po západu slunce plné červánků a já stál pod dlouhými pískovcovými schody, na jejichž vrcholu byla Nikol - v tělových šatech, přes které byla vidět silueta jejího těla... Bohyně!  Dobře, v ten stejný večer byla na baru už úplně normální jeřábnice jako já horník, ale…
Když se mě zeptala na práci, přijal jsem ji asi po telefonu, jak jsem z ní byl nervózní. Podle kolegů i klientů u nás Nikol pracuje něco mezi jedenácti a třiceti dvěma lety. Byla součástí týmu hned první den. Její práce je jako ona, krásná a čistá. Ve velmi krátké době převzala naši filozofii a když vidím odcházet její klienty, tak nevím, zda jsem to dělal já anebo někdo jiný z našich kolegů.”