Anna Marečková

annamareckova resizeCo pro mě znamená pracovat pod značkou Libor Šula The Salon?
Velmi si vážím toho, že jsem dostala možnost pracovat a vdělávat se ve svém oboru právě tady. Připadá mi, že jsem našla své místo, kde mě mají rádi i za moje chyby. Je to pro mě více než práce. Každý z kolegů má svůj jedinečný styl a já jsem šťastná, že mě tyto zkušenosti mohou dovést k tomu, abych byla jednou stejný profesionál jako oni.
Čím bych byla, kdybych nebyla kadeřnicí?
Vždy jsem se viděla spíše jako manažerka, ale nakonec jsem se rozhodla jít na kadeřnické učiliště, kde jsme si osvojovali věci, které mě bavily i nebavily. Když jsem ale dělala s Liborem své první opravdové melíry, uvědomila jsem si, že se chci na 100% věnovat právě a jen této profesi!

libor sula small

Jak Aničku vidí Libor?

„Anička je milá! Stačí? Že ne?! O.K. O Aničce má člověk tendenci si něco myslet, škatulkovat ji a hodnotit. Zdravě sebevědomá a vesele milá bez tendence svoje komplexy žoviálně zlehčovat. Je to potřebná holka. Jak to myslím? Potřebná, protože si na ni lidi vzpomenou, když ji potřebují. Neříká ne,  její smích je nakažlivý a dětská naivita odzbrojující. Anička ví a nemusí všechny přesvědčovat o tom, že ví. Učí se, neurvale a s dravostí sobě vlastní nasává zkušenosti nás starých bardů. Je nespokojená s tím, co umí, a to se s postupem času mění na pokoru. Mám ji rád a nejsem v tom sám. Když ji totiž  poznáte, tak vám toho moc jiného nezbývá!...”