OZNÁMENÍ

Rozhodl jsem se nabídnout nové místo šikovným a zapáleným kadeřníkům! Chci do týmu veselé, optimistické a talentované kolegy. Nehledám člověka, pro kterého nejsou vlasy středobod vesmíru! Hledám jak mladé talenty na pozici junior, tak i zkušené senior kadeřníky! Pokud máš chuť, stát se součástí etablované značky a užívat si práce bez stresu, pak jsi právě našel to nejlepší místo pro tebe. Spousta školení, úžasné recepční, osobní online objednavkový systém, 100% salonní servis v rámci salonu je samozřejmostí. Překrásný interiér a zaručený příliv nové klientely spolu se mnou na Vaší straně! Pokud Tě zajímá více informací, stačí mi napsat a budu se těšit na kafe!

Libor

Libor Šula The Salon

Když jsem se rozhodoval zda začít podnikat, bylo jedním z hlavních kritérií to, že to musí být v centru a že neotevřu malé kadeřnictví se dvěma zrcadly! Chtěl jsem podnikat, pracovat na sobě, zaměstnávat lidi a vytvářet mezi nimi opravdu přátelské vazby, mnohem silnější než jen mezi kolegy. A proto, aby se to povedlo, sem potřeboval místo s „geniem loci“! Když jsme našli Dušní, byla to láska na první pohled. Salon byl první svého druhu v Čechách s interiérem od věhlasného architektonického studia, luxusními materiály a již zmiňovaná adresa byla pro mě laťka nejvyšší. 

V roce 2019 se značka Libor Šula The Salon rozrostla o další salon a to na pražských Vinohradech. Punc jedinečnosti si salony vydobyly především díky stoprocentnímu servisu, osobnímu přístupu a příjemnému vřelému prostředí. 

A pak přišel ten moment, kdy jsem pochopil, že budu muset udělat jedno ze svých největších rozhodnutí za doby mého podnikání. Soubor událostí mi mírně nahrával do karet, ale skutečnost, že je čas na zhodnocení a rekapitulaci mého dosavadního podnikání mi pomohla a z expanze mé značky se stala relokace!

Od ledna nás najdete na naší nové adrese v atriu Florentina, a já doufám, že se Vám u nás bude líbit a užijete si to jako doposud.