Pravidla osobních údajů Libor Šula The Salon:

 

ZÁVAZEK GALI SALON V OBLASTI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jsme GALI Salon s.r.o. vlastnící salony Libor Šula The Salon. Když se zapisujete do našeho newsletteru, nebo když využíváte některou z našich služeb, svěřujete nám své osobní údaje. Ochrana osobních údajů a vašeho soukromí je pro GALI Salon tou největší prioritou. Je pro nás důležité, abychom vás jasně a transparentně informovali, jaké osobní údaje shromažďujeme, proč je potřebujeme, jak je používáme a jaká jsou v otázce osobních údajů vaše práva.

Zpracování osobních údajů GALI Salon ve zkratce

 • Kdo zodpovídá za zpracování vašich osobních údajů?

  GALI Salon zahrnuje značku Libor Šula The Salon a právnické osoby. Za zpracování vašich osobních údajů zodpovídá GALI Salon s.r.o. sídlem Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1

 • Proč vaše osobní údaje zpracováváme?
  Vaše osobní údaje používáme a zpracováváme, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší zákaznický zážitek při návštěvě našich webových stránek nebo salonů. Vaše osobní údaje zpracováváme také na vaši žádost, abychom vám mohli poskytnout požadované služby.
 • Jaký typ osobních údajů zpracováváme?
  Osobní údaje jsou jakékoli informace, které lze přímo či nepřímo přiřadit k vaší osobě. Příklady osobních údajů, které zpracováváme, jsou jméno a příjmení, e-mailová adresa. Můžeme také zpracovávat vaši historii používání, IP adresu, informace, které nám poskytnete při kontaktu s naším zákaznickým servisem.
 • Kde vaše údaje zpracováváme?
  Vaše osobní údaje jsou zpravidla uložené ve vaší zemi nebo v zemi EU či EHP.
 • S kým vaše údaje sdílíme?
  Pokud je to nutné, vaše osobní údaje mohou být sdíleny v rámci GALI Salon, s dodavateli, subdodavateli a nezávislými třetími stranami, které naším jménem provádějí určité úkony.
 • Jaká jsou vaše práva?
  Máte právo na přístup k osobním údajům, jejich opravu a výmaz. Také máte právo na konzultaci. V určitých případech máte právo vznést námitku proti tomu, abychom vaše údaje používali nebo přenášeli.